ul. Puławska 61
02-595 Warszawa

Jeśli brak Ci pomysłów na film możesz skorzystać z pomysłów udostępnionych przez Pana Krzysztofa T. Dąbrowskiego.

 

Krzysztof T. Dąbrowski - Autor książek: "Naśmierciny", "Anima vilis", "Grobbing", "Naśmierciny i inne opowiadania", "Z życia Dr Abble", "Anomalia" i "Ucieczka". 
Dwie ostatnie ukażą się w pierwszej połowie 2019 roku w USA i Hiszpanii. 
Jego opowiadania były tłumaczone na wiele języków i publikowane w magazynach i antologiach w takich krajach jak: USA, Słowacja (w magazynie PLAYBOY), Czechy, Węgry, Rosja, Niemcy, Włochy, Anglia, Hiszpania, Izrael, Brazylia, Meksyk i Argentyna. 
Na podstawie drabbli reżyser Błażej Kujawa nakręcił film krótkometrażowy "Anioł" z Anną Muchą w roli głównej: 
 

Napisał też scenariusz na długi metraż pt. "Paczka". Został on wyróżniony w konkursie. 
Współpracował z Joanną Polak przy nagradzanej animacji "Wełniaki". 
Ostatnio pracował jako scenarzysta pełnometrażowej wersji projektu filmowego "Angel.A"(SF):


A w grudniu 2018 roku w Anglii odbyły się zdjęcia do filmu na podstawie Jego opowiadania - więcej szczegółów na stronie:

Dane kontaktowe: 
Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
 
A oto paczka pomysłów:
 
 
"Brrraciszek" - Starszy brat traktuje młodsze rodzeństwo jak konkurencję. Do czasu aż bracia dorastają i okazuje się, że różnice łączą. Stają się najlepszymi kumplami. Niestety pewnego dnia brat ginie na misji wojskowej. Dopiero wtedy starszy brat zdaje sobie sprawę kim był dla niego i ile znaczył młodszy. 

"Do domciu!!!" - Martynka ma dość wiecznie kłócących się rodziców. Marzy o tym by zniknęli. Pewnego razu jej życzenie się spełnia, choć w zupełnie inny sposób niż by sobie to wyobrażała. Co dziwne rodzice tak naprawdę wcale nie zniknęli, za to ona zniknęła z ich życia... 

"Ostatnia podróż Adama Ogórka" - Naukowiec konstruuje maszynę do podróży w czasie i niechcący poznaje datę swojej śmierci, która dziwnym trafem zbiega się z jego powrotem do teraźniejszości. Co się stało?... 

"Portret" - Opowiadanie grozy w klasycznym stylu. Antykwariusz nabywa przeklęty obraz. Wkrótce doprowadza go to do szaleństwa, a może... może naprawdę widzi ducha? 

"Przybłęda" - Romantyczna komedia pomyłek. 
 
 
Zainteresowanych zapraszam do korespondencji z Panem Krzysztofem pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.