Koledzy Filmowcy!

Poproszono nas o podanie daty ostatniego Zjazdu Federacji Niezależnych Twórców Filmowych.

Ostatni Zjazd w oparciu o dokumenty, które posiadamy odbył się 31 maja 2018 roku w Koninie.

Podczas tego Zjazdu został wybrany Witold Kon na Przewodniczącego Federacji.

Mamy jeszcze kilka dni, które dzielą nas od daty przeprowadzenia kolejnego Zjazdu Federacji.

Mam nadzieję, że spotkamy się po to, żeby podjąć dobre decyzje, które przyczynią się do ożywienia działalności Federacji.

Pokażmy na Boga, że wcale nie jest tak trudno usiąść, spojrzeć sobie w oczy i bez knucia i uszczypliwości do drugiego człowieka zintegrować się.

Jesteśmy tego winni naszym poprzednikom. Różnice zdań są i będą, ale razem możemy osiągnąć dużo.

Wszystko w naszych sercach, myślach i ostatecznych decyzjach.

Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia 11 czerwca 2022 roku w Koninie

Przewodniczący FNTF