ul. Puławska 61
02-595 Warszawa

OKFA

Lista filmów zakwalifikowanych na 67. OKFA Konin 2021

LISTA FILMÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO 67. OKFA

kategoria film niezależny (9)

1.
tytuł filmu: „Licho nie śpi”
autor/współautorzy: Nawojka Wierzbowska
klub filmowy/miejscowość: Leśna Góra
czas: 7’15’’
rok produkcji: 2020
kategoria: film niezależny, animowany, debiut

2.
tytuł filmu: „Rdza”
autor/współautorzy: Rafał Małecki
klub filmowy/miejscowość: Kraków
czas: 29’59’’
rok produkcji: 2020
kategoria: film niezależny, dokumentalny

3.
tytuł filmu: „Mieliśmy tylko siebie”
autor/współautorzy: Tomek W. Motarski
klub filmowy/miejscowość: Kraków
czas: 9’45’’
rok produkcji: 2021
kategoria: film niezależny, fabularny

4.
tytuł filmu: „De Linsky`s Madness”
autor/współautorzy: Kamil Wójcik
klub filmowy/miejscowość: Łańcut
czas: 3’24’’
rok produkcji: 2020
kategoria: film niezależny, animowany

5.
tytuł filmu: „Psotnik w szklanej pułapce”
autor/współautorzy: Kamil Wójcik
klub filmowy/miejscowość: Łańcut
czas: 2’44’’
rok produkcji: 2020
kategoria: film niezależny, animowany

6.
tytuł filmu: „Bitwus Warszawus 2.020”
autor/współautorzy: Maciej Sławuski
klub filmowy/miejscowość: Wrocław
czas: 2’24’’
rok produkcji: 2020
kategoria: film niezależny, animowany

7.
tytuł filmu: „Broadcaster”
autor/współautorzy: Wiesława Ruta
klub filmowy/miejscowość: Szczecin
czas: 6’10’
rok produkcji: 2020
kategoria: film niezależny, animowany

8.
tytuł filmu: „Dalej jest dzień”
autor/współautorzy: Damian Kocur
klub filmowy/miejscowość: Warszawa
czas: 25’
rok produkcji: 2020
kategoria: film niezależny, fabularny

9.
tytuł filmu: „Pamiątka z widzenia”
autor/współautorzy: Aleksandra Skorupa
klub filmowy/miejscowość: Kraków
czas: 14’
rok produkcji: 2020
kategoria: film niezależny, fabularny

kategoria film amatorski (27)

1.
tytuł filmu: „What to do with all this future”
autor/współautorzy: Maciej Janicki
klub filmowy/miejscowość: Olsztyn
czas: 26’
rok produkcji: 2020
kategoria: film amatorski, dokumentalny

2.
tytuł filmu: „Trefna grań”
autor/współautorzy: Filip Bochenek
klub filmowy/miejscowość: Kraków
czas: 6’25’’
rok produkcji: 2020
kategoria: film amatorski, fabularny

3.
tytuł filmu: „Przystanek”
autor/współautorzy: Bożena Paluch
klub filmowy/miejscowość: Poznań
czas: 3’9’’
rok produkcji: 2020
kategoria: film amatorski, animowany

4.
tytuł filmu: „Apokalipsa”
autor/współautorzy: Magdalena Suchocka
klub filmowy/miejscowość: Warszawa
czas: 1’
rok produkcji: 2020
kategoria: film amatorski, fabularny, debiut

5.
tytuł filmu: „Podwózka”
autor/współautorzy: Krzysztof Jerzy Śmierzchała
klub filmowy/miejscowość: Szczecin
czas: 7’30’’
rok produkcji: 2020
kategoria: film amatorski, fabularny

6.
tytuł filmu: „Przesłuchanie anioła”
autor/współautorzy: Wojciech Pęcek
klub filmowy/miejscowość: KCK Tokarnia
czas: 6’
rok produkcji: 2021
kategoria: film amatorski, inny

7.
tytuł filmu: „Trumna”
autor/współautorzy: Łukasz Wawryszczuk, Piotr Kowalik
klub filmowy/miejscowość: Suszno
czas: 17’
rok produkcji: 2020
kategoria: film amatorski, fabularny

8.
tytuł filmu: „Konstantin”
autor/współautorzy: Paweł Turłaj
klub filmowy/miejscowość: Gorzów Wielkopolski
czas: 4’30’’
rok produkcji: 2020
kategoria: film amatorski, dokumentalny

9.
tytuł filmu: „Piach”
autor/współautorzy: Bartosz Tryzna, Monika Stpiczyńska
klub filmowy/miejscowość: Białystok
czas: 16’
rok produkcji: 2020
kategoria: film amatorski, dokumentalny

10.
tytuł filmu: „Ostatnie pożegnanie”
autor/współautorzy: Tymoteusz Kutz
klub filmowy/miejscowość: Kraków
czas: 25’
rok produkcji: 2021
kategoria: film amatorski, fabularny

11.
tytuł filmu: „Nie uciekaj”
autor/współautorzy: Urszula Taraszka
klub filmowy/miejscowość: Liceum Plastyczne im. Piotra Potworowskiego w Poznaniu
czas: 2’1’’
rok produkcji: 2020
kategoria: film amatorski, animowany

12.
tytuł filmu: „The Fear of Loneliness”
autor/współautorzy: Kamila Olborska
klub filmowy/miejscowość: Wieluń
czas: 2’58’’
rok produkcji: 2021
kategoria: film amatorski, animowany

13.
tytuł filmu: „inertness”
autor/współautorzy: Jakub Krzyszpin
klub filmowy/miejscowość: Bytom
czas: 1’11’’
rok produkcji: 2021
kategoria: film amatorski, animowany

14.
tytuł filmu: „Zabicie człowieka to taka kłopotliwa sprawa”
autor/współautorzy: Karolina Korab
klub filmowy/miejscowość: Lutcza
czas: 11’2’’
rok produkcji: 2021
kategoria: film amatorski, fabularny, debiut

15.
tytuł filmu: „Poza”
autor/współautorzy: Marta Nowak
klub filmowy/miejscowość: Warszawa
czas: 6’
rok produkcji: 2020
kategoria: film amatorski, dokumentalny, debiut

16.
tytuł filmu: „Chwile”
autor/współautorzy: Piotr Kaźmierczak
klub filmowy/miejscowość: Sochaczew
czas: 2’7’’
rok produkcji: 2020
kategoria: film amatorski, animowany, debiut

17.
tytuł filmu: „Mój kształt”
autor/współautorzy: Joanna Trejter
klub filmowy/miejscowość: Skórzewo
czas: 2’52’’
rok produkcji: 2019
kategoria: film amatorski, animowany

18.
tytuł filmu: „Ziemia”
autor/współautorzy: Franciszek Hackemer
klub filmowy/miejscowość: AKRF „FOSA” we Wrocławiu
czas: 12’
rok produkcji: 2020
kategoria: film amatorski, fabularny, debiut

19.
tytuł filmu: „Drugi”
autor/współautorzy: Antek Michalak
klub filmowy/miejscowość: Lublin
czas: 7’4’’
rok produkcji: 2021
kategoria: film amatorski, fabularny

20.
tytuł filmu: „To co we mnie siedzi”
autor/współautorzy: Mateusz Kułacz
klub filmowy/miejscowość: Tarnowskie Góry
czas: 17’36’’
rok produkcji: 2021
kategoria: film amatorski, fabularny

21.
tytuł filmu: „Szepty”
autor/współautorzy: Izabela Zubrycka
klub filmowy/miejscowość: Przedszkole Filmowe / Szkoła Wajdy
czas: 10’
rok produkcji: 2020
kategoria: film amatorski, dokumentalny, debiut

22.
tytuł filmu: „Głowy duże, głowy małe”
autor/współautorzy: Kalina Gawrysiak
klub filmowy/miejscowość: Słone
czas: 13’30’’
rok produkcji: 2021
kategoria: film amatorski, fabularny

23.
tytuł filmu: „Musisz mi pomóc”
autor/współautorzy: Paweł Sopinka
klub filmowy/miejscowość: Wojcieszyce
czas: 7’58’’
rok produkcji: 2020
kategoria: film amatorski, fabularny

24.
tytuł filmu: „Emit, czyli skomplikowana, prosta historia”
autor/współautorzy: Filip Doroszuk
klub filmowy/miejscowość: Podgórzyn
czas: 14’10’’
rok produkcji: 2021
kategoria: film amatorski, fabularny

25.
tytuł filmu: „Öve”
autor/współautorzy: Jakub Słabek
klub filmowy/miejscowość: Kraków
czas: 18’12’’
rok produkcji: 2019
kategoria: film amatorski, fabularny

26.
tytuł filmu: „Niedługo będę”
autor/współautorzy: Justyna Gidzińska
klub filmowy/miejscowość: AKRF „FOSA” we Wrocławiu
czas: 10’
rok produkcji: 2021
kategoria: film amatorski, fabularny

27.
tytuł filmu: „U babci”
autor/współautorzy: Milena Mądra
klub filmowy/miejscowość: Przedszkole Filmowe / Szkoła Wajdy w Warszawie
czas: 10’
rok produkcji: 2020
kategoria: film amatorski, dokumentalny, debiut

kategoria film studencki (24)

1.
tytuł filmu: „Czarodzielnica”
autor/współautorzy: Klaudia Ptasińska
klub filmowy/miejscowość: ASP w Krakowie
czas: 4’10’’
rok produkcji: 2020
kategoria: film studencki, animowany

2.
tytuł filmu: „BLOB”
autor/współautorzy: Paulina Jaklik, Julia Kwatro, Magdalena Szpyt, Klaudia Ptasińska, Mateusz Pajerski
klub filmowy/miejscowość: ASP w Krakowie
czas: 2’52’’
rok produkcji: 2019
kategoria: film studencki, animowany, debiut

3.
tytuł filmu: „Oko Boga”
autor/współautorzy: Igor Kawecki
klub filmowy/miejscowość: ASP w Krakowie
czas: 17’
rok produkcji: 2019
kategoria: film studencki, dokumentalny, debiut

4.
tytuł filmu: „Pewnego razu w Izraelu”
autor/współautorzy: Weronika Szyma
klub filmowy/miejscowość: Szkoła Filmowa w Łodzi
czas: 10’44’’
rok produkcji: 2021
kategoria: film studencki, animowany, debiut

5.
tytuł filmu: „Don`t lose her beauty”
autor/współautorzy: Mateusz Błaszczyk
klub filmowy/miejscowość: Collegium Da Vinci w Poznaniu
czas: 2’24’’
rok produkcji: 2020
kategoria: film studencki, animowany, debiut

6.
tytuł filmu: „Wielogłos”
autor/współautorzy: Damian Kosowski
klub filmowy/miejscowość: Szkoła Filmowa w Łodzi
czas: 6’48’’
rok produkcji: 2020
kategoria: film studencki, dokumentalny, debiut

7.
tytuł filmu: „Gdy byłeś młody, chodziłeś, gdzie chciałeś”
autor/współautorzy: Olga Bejm
klub filmowy/miejscowość: Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu
czas: 7’36’’
rok produkcji: 2020
kategoria: film studencki, fabularny, debiut

8.
tytuł filmu: „Denne wakacje”
autor/współautorzy: Katarzyna Wołczyńska
klub filmowy/miejscowość: Wydział Artystyczny Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
czas: 4’41’’
rok produkcji: 2020
kategoria: film studencki, animowany

9.
tytuł filmu: „Jestem tutaj”
autor/współautorzy: Julia Orlik
klub filmowy/miejscowość: Szkoła Filmowa w Łodzi
czas: 15’
rok produkcji: 2020
kategoria: film studencki, animowany

10.
tytuł filmu: „Julia nad morzem”
autor/współautorzy: Mariusz Rusiński
klub filmowy/miejscowość: Szkoła Wajdy w Warszawie
czas: 17’
rok produkcji: 2020
kategoria: film studencki, dokumentalny, debiut

11.
tytuł filmu: „Ostatnie dni lata”
autor/współautorzy: Klaudia Kęska
klub filmowy/miejscowość: Szkoła Filmowa im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach
czas: 28’
rok produkcji: 2020
kategoria: film studencki, fabularny

12.
tytuł filmu: „Mały koniec świata”
autor/współautorzy: Karol Ulman
klub filmowy/miejscowość: Szkoła Filmowa im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach
czas: 16’
rok produkcji: 2020
kategoria: film studencki, fabularny

13.
tytuł filmu: „W układzie niby zwyczajnym”
autor/współautorzy: Mikołaj Piszczan
klub filmowy/miejscowość: Szkoła Filmowa w Łodzi
czas: 13’
rok produkcji: 2021
kategoria: film studencki, dokumentalny

14.
tytuł filmu: „Coś”
autor/współautorzy: Katarzyna Babicz
klub filmowy/miejscowość: Warszawska Szkoła Filmowa
czas: 14’
rok produkcji: 2021
kategoria: film studencki, fabularny

15.
tytuł filmu: „Gerris Lacustris”
autor/współautorzy: Julia Feliksa Wojciechowska
klub filmowy/miejscowość: Wydział Sztuk Pięknych UMK w Toruniu
czas: 5’1’
rok produkcji: 2020
kategoria: film studencki, animowany, debiut

16.
tytuł filmu: „Efekt halo”
autor/współautorzy: Patrycja Polkowska
klub filmowy/miejscowość: Szkoła Filmowa w Łodzi
czas: 14’19’’
rok produkcji: 2019
kategoria: film studencki, dokumentalny

17.
tytuł filmu: „Równonoc”
autor/współautorzy: Daria Kasperek
klub filmowy/miejscowość: Szkoła Filmowa w Łodzi
czas: 22’
rok produkcji: 2020
kategoria: film studencki, fabularny

18.
tytuł filmu: „Hide and seek in a peaceful valley”
autor/współautorzy: Maciej Białoruski
klub filmowy/miejscowość: Szkoła Filmowa w Łodzi
czas: 14’24’’
rok produkcji: 2020
kategoria: film studencki, dokumentalny

19.
tytuł filmu: „Blisko Ziemi”
autor/współautorzy: Paulina Sikora
klub filmowy/miejscowość: Szkoła Wajdy / Fundacja Szkoła Wajdy w Warszawie
czas: 29’
rok produkcji: 2020
kategoria: film studencki, dokumentalny, debiut

20.
tytuł filmu: „Mother Dear”
autor/współautorzy: Zuzanna Sorówka
klub filmowy/miejscowość: Szkoła Filmowa im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach
czas: 18’
rok produkcji: 2020
kategoria: film studencki, fabularny

21.
tytuł filmu: „Wyraj”
autor/współautorzy: Agnieszka Nowosielska
klub filmowy/miejscowość: Szkoła Filmowa im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach
czas: 20’
rok produkcji: 2020
kategoria: film studencki, fabularny

22.
tytuł filmu: „Flora”
autor/współautorzy: Karolina Monwid-Olechnowicz
klub filmowy/miejscowość: Szkoła Filmowa im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach
czas: 10’
rok produkcji: 2021
kategoria: film studencki, fabularny

23.
tytuł filmu: „Porachunki”
autor/współautorzy: Zuzanna Grajcewicz
klub filmowy/miejscowość: Szkoła Filmowa w Łodzi
czas: 13’
rok produkcji: 2019
kategoria: film studencki, fabularny

24.
tytuł filmu: „Słoń”
autor/współautorzy: Dominika Wilkosz
klub filmowy/miejscowość: Uniwersytet Pedagogiczny KEN w Krakowie
czas: 6’52’’
rok produkcji: 2019
kategoria: film studencki, animowany, debiut

 
 

 
 

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk