ul. Puławska 61
02-595 Warszawa

OKFA

Lista filmów zakwalifikowanych do 66. OKFA Konin 2020

 

1.
tytuł filmu: „Ostatnie kino”
autor/współautorzy: Kajetan Pochylski
klub filmowy/miejscowość: Zamek Bierzgłowski
czas: 11’50’’
rok produkcji: 2019
kategoria: film niezależny, animowany/dokumentalny

2.
tytuł filmu: „Fan”
autor/współautorzy: Mateusz Winkiel, Kamil Iwanowicz
klub filmowy/miejscowość: Koluszki
czas: 14’17’’
rok produkcji: 2020
kategoria: film niezależny, dokumentalny

3.
tytuł filmu: „Coś dobrego od Matki Teresy”
autor/współautorzy: Mateusz Gołębiewski
klub filmowy/miejscowość: Stargard
czas: 11’
rok produkcji: 2020
kategoria: film niezależny, dokumentalny

4.
tytuł filmu: „Rykoszety”
autor/współautorzy: Jakub Radej
klub filmowy/miejscowość: Szkoła Filmowa im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach
czas: 30’
rok produkcji: 2019
kategoria: film niezależny, fabularny

5.
tytuł filmu: „Doktor Piotr”
autor/współautorzy: Zdzisław Siwik
klub filmowy/miejscowość: Konin
czas: 28’35’’
rok produkcji: 2019
kategoria: film niezależny, dokumentalny

6.
tytuł filmu: „Nie zmieniaj tematu”
autor/współautorzy: Hubert Patynowski
klub filmowy/miejscowość: AMA FILM CENTER
czas: 30’
rok produkcji: 2019
kategoria: film niezależny, fabularny, debiut

kategoria film amatorski (26)

1.
tytuł filmu: „Uciekinierzy”
autor/współautorzy: Michał i Konrad Domaszewski
klub filmowy/miejscowość: Warszawa
czas: 22’
rok produkcji: 2019
kategoria: film amatorski, fabularny

2.
tytuł filmu: „Nikt”
autor/współautorzy: Dominik Czech
klub filmowy/miejscowość: Szczecin
czas: 16’34’’
rok produkcji: 2019
kategoria: film amatorski, fabularny

3.
tytuł filmu: „Ikar”
autor/współautorzy: Daniel Le Hai
klub filmowy/miejscowość: Bydgoszcz
czas: 7’40’’
rok produkcji: 2019
kategoria: film amatorski, fabularny

4.
tytuł filmu: „Przybysze”
autor/współautorzy: Krzysztof Ryczek
klub filmowy/miejscowość: Opole Lubelskie
czas: 24’
rok produkcji: 2020
kategoria: film amatorski, fabularny

5.
tytuł filmu: „Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu”
autor/współautorzy: Jakub Vitkovski
klub filmowy/miejscowość: Kęty
czas: 3’
rok produkcji: 2019
kategoria: film amatorski, inny

6.
tytuł filmu: „Między żartami”
autor/współautorzy: Maja Górczak
klub filmowy/miejscowość: Poznań
czas: 11’
rok produkcji: 2019
kategoria: film amatorski, dokumentalny, debiut

7.
tytuł filmu: „O Mamo!”
autor/współautorzy: Jan Gruszka
klub filmowy/miejscowość: AKRF „FOSA” we Wrocławiu
czas: 8’
rok produkcji: 2020
kategoria: film amatorski, fabularny

8.
tytuł filmu: „Hanys”
autor/współautorzy: Wojciech Wikarek
klub filmowy/miejscowość: Tychy
czas: 30’
rok produkcji: 2019
kategoria: film amatorski, dokumentalny

9.
tytuł filmu: „Błąd systemu”
autor/współautorzy: Piotr Kaźmierczak
klub filmowy/miejscowość: Sochaczew
czas: 4’34’’
rok produkcji: 2020
kategoria: film amatorski, animowany, debiut

10.
tytuł filmu: „Dziadek nie słyszał, kiedy babcia mówiła”
autor/współautorzy: Olga Bejm
klub filmowy/miejscowość: Koło
czas: 2’40’’
rok produkcji: 2019
kategoria: film amatorski inny, debiut

11.
tytuł filmu: „Azyl, mieszkaniec ostatniej wyspy”
autor/współautorzy: Arkadiusz Makowski
klub filmowy/miejscowość: Lubawka
czas: 11’22’’
rok produkcji: 2020
kategoria: film amatorski, animowany

12.
tytuł filmu: „Jeszcze porozmawiamy”
autor/współautorzy: Mateusz Buława
klub filmowy/miejscowość: Szkoła Wajdy (Przedszkole Filmowe)
czas: 20’
rok produkcji: 2019
kategoria: film amatorski, dokumentalny

13.
tytuł filmu: „Dar”
autor/współautorzy: Joanna Trejter
klub filmowy/miejscowość: Skórzewo
czas: 2’33’’
rok produkcji: 2018
kategoria: film amatorski, animowany

14.
tytuł filmu: „Pod niebem”
autor/współautorzy: Marta Skiba
klub filmowy/miejscowość: Przedszkole Filmowe
czas: 13’
rok produkcji: 2019
kategoria: film amatorski, dokumentalny, debiut

15.
tytuł filmu: „Skazani za dobro”
autor/współautorzy: Barbara Daczyńska, Magdalena Plewa-Ould, Jarosław Wilczak
klub filmowy/miejscowość: Oświęcim
czas: 19’48’’
rok produkcji: 2019
kategoria: film amatorski, dokumentalny

16.
tytuł filmu: „Niekonsekwencje”
autor/współautorzy: Daniel Zagórski
klub filmowy/miejscowość: Łódź
czas: 14’3’’
rok produkcji: 2020
kategoria: film amatorski, animowany

17.
tytuł filmu: „Okno na świat”
autor/współautorzy: Oliwia Bulzacka
klub filmowy/miejscowość: Łask
czas: 2’52’’
rok produkcji: 2020
kategoria: film amatorski, animowany, debiut

18.
tytuł filmu: „Master Shot”
autor/współautorzy: Michał Stenzel
klub filmowy/miejscowość: Wrocław
czas: 4’
rok produkcji: 2019
kategoria: film amatorski, fabularny

19.
tytuł filmu: „Sen motyla”
autor/współautorzy: Andrzej Świętanowski
klub filmowy/miejscowość: Legionowo
czas: 5’28’’
rok produkcji: 2019
kategoria: film amatorski, animowany/inny, debiut

20.
tytuł filmu: „Włosy”
autor/współautorzy: Zuzanna Klara Bardian, Magdalena Kłodnicka, Zofia Widuch
klub filmowy/miejscowość: Wrocław
czas: 6’32’’
rok produkcji: 2019
kategoria: film amatorski, inny, debiut

21.
tytuł filmu: „Śrubka”
autor/współautorzy: Krzysztof Piotrowski
klub filmowy/miejscowość: Legionowo
czas: 6’20’’
rok produkcji: 2020
kategoria: film amatorski, inny, debiut

22.
tytuł filmu: „Marty”
autor/współautorzy: Piotr Zacheja
klub filmowy/miejscowość: Warszawa
czas: 24’45’’
rok produkcji: 2020
kategoria: film amatorski, dokumentalny, debiut

23.
tytuł filmu: „Dogrywka”
autor/współautorzy: Michał Stańczyk
klub filmowy/miejscowość: Łódź
czas: 5’43’’
rok produkcji: 2019
kategoria: film amatorski, fabularny, debiut

24.
tytuł filmu: „Debiut”
autor/współautorzy: Marek Hajduk
klub filmowy/miejscowość: AKRF „FOSA” we Wrocławiu
czas: 13’14’’
rok produkcji: 2019
kategoria: film amatorski, dokumentalny, debiut

25.
tytuł filmu: „Kreda”
autor/współautorzy: Gabriela Boroń, Dominika Kuberka
klub filmowy/miejscowość: Projekt „Wielka przygoda z filmem” CSD w Poznaniu
czas: 13’21’’
rok produkcji: 2018
kategoria: film amatorski, fabularny, debiut

26.
tytuł filmu: „Twarze”
autor/współautorzy: uczniowie klasy III B Gimnazjum nr 55 w Poznaniu
klub filmowy/miejscowość: klasa filmowa w gimnazjum w Poznaniu
czas: 9’49’’
rok produkcji: 2019
kategoria: film amatorski, dokumentalny, debiut

Kategoria film studencki (16)

1.
tytuł filmu: „Jaskinia żółwi”
autor/współautorzy: Klaudia Folga
klub filmowy/miejscowość: Szkoła Filmowa w Łodzi
czas: 20’33’’
rok produkcji: 2019
kategoria: film studencki, fabularny

2.
tytuł filmu: „Kawa”
autor/współautorzy: Zuzanna Heller
klub filmowy/miejscowość: Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie
czas: 1’
rok produkcji: 2020
kategoria: film studencki, animowany

3.
tytuł filmu: „Transfer kosmicznej energii”
autor/współautorzy: Maciej Wiktor
klub filmowy/miejscowość: Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku
czas: 17’
rok produkcji: 2019
kategoria: film studencki, fabularny

4.
tytuł filmu: „Fuck, it`s Biology”
autor/współautorzy: Veronica Andersson
klub filmowy/miejscowość: Warszawska Szkoła Filmowa
czas: 29`
rok produkcji: 2019
kategoria: film studencki, dokumentalny

5.
tytuł filmu: „Rudy”
autor/współautorzy: Karina Węgiełek
klub filmowy/miejscowość: Warszawska Szkoła Filmowa
czas: 29’59’’
rok produkcji: 2019
kategoria: film studencki, fabularny, debiut

6.
tytuł filmu: „Ticket”
autor/współautorzy: Nikita Tanadzhy
klub filmowy/miejscowość: Warszawska Szkoła Filmowa
czas: 16’8’’
rok produkcji: 2019
kategoria: film studencki, fabularny

7.
tytuł filmu: „Przywiązanie”
autor/współautorzy: Katarzyna Babicz
klub filmowy/miejscowość: Warszawska Szkoła Filmowa
czas: 16’28’’
rok produkcji: 2019
kategoria: film studencki, fabularny

8.
tytuł filmu: „Motocykl”
autor/współautorzy: Krzysztof Chodorowski
klub filmowy/miejscowość: Warszawska Szkoła Filmowa
czas: 16’31’’
rok produkcji: 2019
kategoria: film studencki, fabularny

9.
tytuł filmu: „Mój kraj taki piękny”
autor/współautorzy: Grzegorz Paprzycki
klub filmowy/miejscowość: Szkoła Filmowa im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach
czas: 29’
rok produkcji: 2019
kategoria: film studencki, dokumentalny

10.
tytuł filmu: „Wschód Zachód”
autor/współautorzy: Natalia Koniarz
klub filmowy/miejscowość: Szkoła Filmowa im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach
czas: 21’
rok produkcji: 2020
kategoria: film studencki, fabularny

11.
tytuł filmu: „Restart”
autor/współautorzy: Julian Tałandziewicz
klub filmowy/miejscowość: Szkoła Filmowa im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach
czas: 20’
rok produkcji: 2019
kategoria: film studencki, fabularny

12.
tytuł filmu: „Hi, how are you”
autor/współautorzy: Michał Chmielewski
klub filmowy/miejscowość: Szkoła Filmowa im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach
czas: 25’
rok produkcji: 2019
kategoria: film studencki, fabularny

13.
tytuł filmu: „Miłość”
autor/współautorzy: Michał Ciechomski
klub filmowy/miejscowość: Szkoła Filmowa im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach
czas: 25’
rok produkcji: 2019
kategoria: film studencki, fabularny

14.
tytuł filmu: „Dzień jak co dzień”
autor/współautorzy: Magda Strzyżyńska
klub filmowy/miejscowość: Gdyńska Szkoła Filmowa
czas: 19’44’’
rok produkcji: 2019
kategoria: film studencki, fabularny

15.
tytuł filmu: „Siódme tłoczenia”
autor/współautorzy: Wiesława Ruta
klub filmowy/miejscowość: Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych w Warszawie
czas: 5’16’’
rok produkcji: 2019
kategoria: film studencki, animowany

16.
tytuł filmu: „Nigdy dobrze”
autor/współautorzy: Paweł Powolny
klub filmowy/miejscowość: Szkoła Filmowa im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach
czas: 18’
rok produkcji: 2019
kategoria: film studencki, fabularny

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk