ul. Puławska 61
02-595 Warszawa

Filmy zakwalifikowane do Konkursu głównego 65. OKFA 2019

Kategoria film niezależny (9)

 

tytuł filmu: „Nieoczywista wnuczka rabina”
autor/współautorzy: Tomasz Wiśniewski
klub filmowy/miejscowość: Białystok
czas: 25’26’’
rok produkcji: 2018
kategoria: film niezależny, dokumentalny

tytuł filmu: „Pocałunek”
autor/współautorzy: Rafał Łysak
klub filmowy/miejscowość: Warszawa
czas: 6’
rok produkcji: 2018
kategoria: film niezależny, fabularny, debiut

tytuł filmu: „Puzzle doc (portret języka w czasach online)”
autor/współautorzy: Mariusz Koryciński
klub filmowy/miejscowość: Motocross Production w Milanówku
czas: 30’
rok produkcji: 2018
kategoria: film niezależny, inny

tytuł filmu: „JM”
autor/współautorzy: Stanisław Buczkowski
klub filmowy/miejscowość: Nowa Sarzyna
czas: 6’
rok produkcji: 2018
kategoria: film niezależny, animowany

tytuł filmu: „Kobieta budzi się rano”
autor/współautorzy: Olga Chajdas
klub filmowy/miejscowość: Warszawa
czas: 15’
rok produkcji: 2017
kategoria: film niezależny, fabularny

tytuł filmu: „Drugi pokój”
autor/współautorzy: Katarzyna Krapacz
klub filmowy/miejscowość: Warszawa
czas: 15’
rok produkcji: 2018
kategoria: film niezależny, fabularny

tytuł filmu: „GPS”
autor/współautorzy: Dominik Czech
klub filmowy/miejscowość: Szeroki Kąt w Gorzowie Wielkopolskim
czas: 8’
rok produkcji: 2019
kategoria: film niezależny, fabularny, debiut

tytuł filmu: „Przystanek”
autor/współautorzy: Bartosz Reetz
klub filmowy/miejscowość: Warszawa
czas: 14’54’’
rok produkcji: 2018
kategoria: film niezależny, fabularny, debiut

tytuł filmu: „Love bomb”
autor/współautorzy: Łukasz Pallado
klub filmowy/miejscowość: Katowice
czas: 1’
rok produkcji: 2018
kategoria: film niezależny, animowany

kategoria film amatorski (30)

tytuł filmu: „Centaur”
autor/współautorzy: Maciej Jarczyński
klub filmowy/miejscowość: Gdańsk
czas: 5’
rok produkcji: 2019
kategoria: film amatorski, inny

tytuł filmu: „Match”
autor/współautorzy: Urszula Taraszka
klub filmowy/miejscowość: Legnicka Akademia Filmowa – warsztaty filmu animowanego
czas: 2’53’’
rok produkcji: 2018
kategoria: film amatorski, animowany

tytuł filmu: „Lampa”
autor/współautorzy: Konstancja Taraszka
klub filmowy/miejscowość: Legnicka Akademia Filmowa – warsztaty filmu animowanego
czas: 1’22’’
rok produkcji: 2017
kategoria: film amatorski, animowany

tytuł filmu: „Świtezianka”
autor/współautorzy: Julia Bui-Ngoc i Mai Bui-Ngoc
klub filmowy/miejscowość: Warszawa
czas: 19’
rok produkcji: 2018
kategoria: film amatorski, fabularny

tytuł filmu: „Dzieci video”
autor/współautorzy: Sławek Podwojski
klub filmowy/miejscowość: Fabryka Kultury Reda Czarna Zebra Grupa Film Kręcimy 2
czas: 16’21’’
rok produkcji: 2018
kategoria: film amatorski, debiut

tytuł filmu: „Odyseusz”
autor/współautorzy: Daniel Le Hai
klub filmowy/miejscowość: Łódź
czas: 7’20’’
rok produkcji: 2019
kategoria: film amatorski, fabularny

tytuł filmu: „Pripyat”
autor/współautorzy: Gabriel Janiszewski
klub filmowy/miejscowość: Gdynia
czas: 14’57
rok produkcji: 2019
kategoria: film amatorski, dokumentalny

tytuł filmu: „Koan”
autor/współautorzy: Andrzej Łukomski
klub filmowy/miejscowość: Wiązowna
czas: 5’19’’
rok produkcji: 2019
kategoria: film amatorski, animowany, debiut

tytuł filmu: „Dziedzictwo”
autor/współautorzy: Roland Chalupa
klub filmowy/miejscowość: Poznań
czas: 8’17’’
rok produkcji: 2019
kategoria: film amatorski, dokumentalny

tytuł filmu: „9,99”
autor/współautorzy: Bartosz Gajda
klub filmowy/miejscowość: AKF Chemik w Oświęcimiu
czas: 1’22’’
rok produkcji: 2019
kategoria: film amatorski, animowany

tytuł filmu: „Żuk gnojowy”
autor/współautorzy: Jan Bartoszek
klub filmowy/miejscowość: Węgry/Polska
czas: 1’
rok produkcji: 2018
kategoria: film amatorski, animowany

tytuł filmu: „Entropia”
autor/współautorzy: Marcin Arcimowicz
klub filmowy/miejscowość: Akademicki Klub Realizatorów Filmowych FOSA we Wrocławiu
czas: 1’32’’
rok produkcji: 2018
kategoria: film studencki, animowany

tytuł filmu: „Wściekła samotność”
autor/współautorzy: Daniel Zagórski
klub filmowy/miejscowość: Łódź
czas: 8’46’’
rok produkcji: 2019
kategoria: film amatorski, animowany

tytuł filmu: „Znajomy”
autor/współautorzy: Patryk Zdebik
klub filmowy/miejscowość: Dębowiec
czas: 3’
rok produkcji: 2018
kategoria: film amatorski, fabularny

tytuł filmu: „Coexist”
autor/współautorzy: Tytus Nowak, Maja Pyć, Zuzanna Greber
klub filmowy/miejscowość: Sekcja Animacji Filmowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Kędzierzynie-Koźlu
czas: 5’
rok produkcji: 2018
kategoria: film amatorski, animowany

tytuł filmu: „Z pasją się nie dyskutuje”
autor/współautorzy: Jan Bobrowski, Sebastian Wałęsa
klub filmowy/miejscowość: AKF „Muza” w Koninie
czas: 19’8’’
rok produkcji: 2019
kategoria: film amatorski, dokumentalny

tytuł filmu: „Miniatury”
autor/współautorzy: Bartosz Lichtara
klub filmowy/miejscowość: AKF „Iks” w Mikołowie
czas: 5’15’’
rok produkcji: 2019
kategoria: film amatorski, dokumentalny, debiut

tytuł filmu: „Target Earth”
autor/współautorzy: Kamil Adam Janko
klub filmowy/miejscowość: Tychy
czas: 11’16’’
rok produkcji: 2017
kategoria: film amatorski, animowany

tytuł filmu: „Jurata”
autor/współautorzy: Hanna Tarasiewicz
klub filmowy/miejscowość: Wronowice
czas: 2’40’’
rok produkcji: 2018
kategoria: film amatorski, dokumentalny, debiut

tytuł filmu: „Herkules z Hadesu”
autor/współautorzy: Tomasz Lisoń
klub filmowy/miejscowość: AKF „Iks” w Mikołowie
czas: 18’14’’
rok produkcji: 2018
kategoria: film amatorski, dokumentalny

tytuł filmu: „Kropla”
autor/współautorzy: Robert Piwowarczyk
klub filmowy/miejscowość: AKF „Fosa” we Wrocławiu
czas: 9’16’’
rok produkcji: 2018
kategoria: film amatorski, fabularny, debiut

tytuł filmu: „Hidden memories”
autor/współautorzy: Anna Beata Barańska
klub filmowy/miejscowość: Lublin
czas: 3’8’’
rok produkcji: 2019
kategoria: film amatorski, animowany

tytuł filmu: „Dwoje ludzi bez szafy”
autor/współautorzy: Jacek Adamczewski
klub filmowy/miejscowość: Łódź
czas: 23’
rok produkcji: 2019
kategoria: film amatorski, dokumentalny

tytuł filmu: „Fale”
autor/współautorzy: Szymon Jarząbek
klub filmowy/miejscowość: Akademicki Klub Realizatorów Filmowych „FOSA” we Wrocławiu
czas: 8’44’’
rok produkcji: 2019
kategoria: film amatorski, fabularny

tytuł filmu: „Wilki złe”
autor/współautorzy: Michał Łukowicz
klub filmowy/miejscowość: Katowice
czas: 30’
rok produkcji: 2019
kategoria: film amatorski, fabularny

tytuł filmu: „Bath”
autor/współautorzy: Alicja Kucharska, Magda Wojciechowska
klub filmowy/miejscowość: Szczecin
czas: 1’3’’
rok produkcji: 2019
kategoria: film amatorski, animowany

tytuł filmu: „YLVA”
autor/współautorzy: Jakub Słabek
klub filmowy/miejscowość: Kraków
czas: 12’27’’
rok produkcji: 2017
kategoria: film amatorski, fabularny, debiut

tytuł filmu: „Drwal”
autor/współautorzy: Jan Gruszka
klub filmowy/miejscowość: Akademicki Klub Realizatorów Filmowych „FOSA” we Wrocławiu
czas: 4’34’’
rok produkcji: 2019
kategoria: film amatorski, fabularny

tytuł filmu: „Cza Cza”
autor/współautorzy: Arek Ratajczak
klub filmowy/miejscowość: Poznań
czas: 12’
rok produkcji: 2017
kategoria: film amatorski, fabularny

tytuł filmu: „Kapuś”
autor/współautorzy: Yulia Pomorova
klub filmowy/miejscowość: Akademicki Klub Realizatorów Filmowych „FOSA” we Wrocławiu
czas: 5’36’’
rok produkcji: 2019
kategoria: film amatorski, fabularny

tytuł filmu: „Wyzwolony”
autor/współautorzy: Jakub Poprawa i Mikołaj Bernatowicz
klub filmowy/miejscowość: Poznań
czas: 3,29
rok produkcji: 2019
kategoria: film amatorski, fabularny, debiut

Kategoria film studencki (20)

tytuł filmu: „Tsantsa”
autor/współautorzy: Robin Lipo
klub filmowy/miejscowość: Szkoła Filmowa w Łodzi
czas: 30’
rok produkcji: 2018
kategoria: film studencki, fabularny

tytuł filmu: „Mój dziwny starszy brat”
autor/współautorzy: Julia Orlik
klub filmowy/miejscowość: Szkoła Filmowa w Łodzi
czas: 13’
rok produkcji: 2018
kategoria: film studencki, animowany

tytuł filmu: „Cyborgy”
autor/współautorzy: Adam Żądło
klub filmowy/miejscowość: ASP w Krakowie
czas: 8’
rok produkcji: 2018
kategoria: film studencki, animowany

tytuł filmu: „Casting”
autor/współautorzy: Katarzyna Iskra
klub filmowy/miejscowość: Gdyńska Szkoła Filmowa
czas: 20’
rok produkcji: 2017
kategoria: film studencki, fabularny

tytuł filmu: „Siostry”
autor/współautorzy: Michał Hytroś
klub filmowy/miejscowość: Szkoła Filmowa w Łodzi
czas: 20’
rok produkcji: 2017
kategoria: film studencki, dokumentalny, debiut

tytuł filmu: „Przygotowanie”
autor/współautorzy: Aleksandra Żabierek
klub filmowy/miejscowość: UAM Wydział Pedagogiczno-Artystyczny w Kaliszu
czas: 7’
rok produkcji: 2018
kategoria: film studencki, inny

tytuł filmu: „Hunger”
autor/współautorzy: Michał Krajewski, Maria Novoseltseva
klub filmowy/miejscowość: Społeczna Akademia Nauk w Warszawie
czas: 1’10’’
rok produkcji: 2018
kategoria: film studencki, animowany

tytuł filmu: „Szczęście”
autor/współautorzy: Maciej Buchwald
klub filmowy/miejscowość: Szkoła Filmowa w Łodzi
czas: 23’
rok produkcji: 2018
kategoria: film studencki, fabularny

tytuł filmu: „Pierwszy września”
autor/współautorzy: Aleksandra Skorupa
klub filmowy/miejscowość: Akademia Sztuk Teatralnych im. St. Wyspiańskiego w Krakowie
czas: 12’
rok produkcji: 2018
kategoria: film studencki, fabularny, debiut

tytuł filmu: „Play”
autor/współautorzy: Piotr Sułkowski
klub filmowy/miejscowość: Szkoła Filmowa w Łodzi
czas: 13’
rok produkcji: 2018
kategoria: film studencki, fabularny

tytuł filmu: „Wiki”
autor/współautorzy: Veronica Andersson
klub filmowy/miejscowość: Warszawska Szkoła Filmowa
czas: 29’
rok produkcji: 2018
kategoria: film studencki, fabularny

tytuł filmu: „Klej”
autor/współautorzy: Mateusz Kowalski
klub filmowy/miejscowość: Wrocławska Szkoła Filmowa Mastershoot
czas: 19’40’’
rok produkcji: 2018
kategoria: film studencki, fabularny

tytuł filmu: „Casting”
autor/współautorzy: Klaudia Kęska
klub filmowy/miejscowość: WRiTv UŚ w Katowicach
czas: 18’
rok produkcji: 2018
kategoria: film studencki, dokumentalny

tytuł filmu: „Elisabeth”
autor/współautorzy: Wojciech Klimala
klub filmowy/miejscowość: WRiTv UŚ w Katowicach
czas: 25’
rok produkcji: 2018
kategoria: film studencki, fabularny

tytuł filmu: „Zamek”
autor/współautorzy: Tadeusz Kabicz
klub filmowy/miejscowość: WRiTv UŚ w Katowicach
czas: 22’
rok produkcji: 2018
kategoria: film studencki, dokumentalny

tytuł filmu: „Kiedy drzewa się uśmiechają”
autor/współautorzy: Marcin Arcimowicz
klub filmowy/miejscowość: Szkoła Filmowa w Łodzi
czas: 1’18’’
rok produkcji: 2019
kategoria: film studencki, animowany

tytuł filmu: „Baba Joga”
autor/współautorzy: Michalina Przewdzing
klub filmowy/miejscowość: AMA FILMACADEMY w Krakowie
czas: 30’
rok produkcji: 2019
kategoria: film studencki, fabularny

tytuł filmu: „Wakacje”
autor/współautorzy: Filip Bojarski
klub filmowy/miejscowość: Szkoła Filmowa w Łodzi
czas: 15’30’’
rok produkcji: 2018
kategoria: film studencki, fabularny

tytuł filmu: „Tama”
autor/współautorzy: Natalia Koniarz
klub filmowy/miejscowość: WRiTv UŚ w Katowicach
czas: 22’
rok produkcji: 2018
kategoria: film studencki, dokumentalny

tytuł filmu: „Inside”
autor/współautorzy: Arkadiusz Powałka
klub filmowy/miejscowość: WRiTv UŚ w Katowicach
czas: 6’
rok produkcji: 2018
kategoria: film studencki, fabularny