ul. Puławska 61
02-595 Warszawa

Do udziału w 18. Międzynarodowym Festiwalu Filmów Nieprofesjonalnych "Kochać człowieka" zostało nadesłanych 185 filmów 22 krajów (Belgia, Brazylia, Burkina Faso, Dania, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Honduras, Iran, Kanada, Meksyk, Niemcy, Polska, Rosja, Szwajcaria, Tajlandia, Turcja, USA, Wielka Brytania, Włochy, Zjednoczone Emiraty Arabskie), z których do konkursu zakwalifikowano 54 filmy z 17 krajów.

Lista filmów zakwalifikowanych (w kolejności alfabetycznej miejscowości/państw):

filmy polskie:

Wojtek - Monika Stpiczyńska, Bartosz Tryzna, Białystok
Standby - Julia Polkowska, Białystok
Julek Cichoboszek - Ewa Toboła, Bartosz Toboła, Bolechowice
Pokój Wojny - Paweł Cichoński, Bytom
Ludzie - Piotr Cieślak, Częstochowa
Najpiękniejszy - Wiktoria Patryszyn, Legnica
12 miesięcy słońca część 1 - Michał Barański, Lublin
Człowiek zwyczajny - Anna Jakubowska, Lublin
Salamander - Henryk Latusek, Damian Noga, Maria Baron, Szymon Bieniek, Łaziska Górne
Kukułek - Daniel Zagórski, Łódź
Emigracja wewnętrzna - Daniel Zagórski, Łódź
Pan Radyjko - Tomasz Lisoń, Mikołów
Kill Bil - Tymoteusz Staniek, Mikołów
Olimpijczycy - Jerzy Jernas, Poznań
Włosy - Ewa Piątek, Paweł Piątek, Runowo
Winda na świat - Wawrzyniec Turowski, Rypin
Ciąg dalszy nastąpi - Wawrzyniec Turowski, Rypin
Kobiety przeszłości - Magdalena Ciołek, Rzeszów
Wspomnienia - Dawid Pulit, Spytkowice
Droga powrotna - Mateusz Żegliński, Szczecin
Leśnik - Patryk Cygler, Śmigiel
Mów mi Rico - Szymon Piegza, Trzebinia
Target Earth - Kamil Adam Janko, Tychy
Ramki - Anna Borowska, Arkadiusz Borowski, Warszawa
Winny - Jan Sobczyński, Warszawa
New Age - Mateusz Dettlaff, Warszawa
Jogin Śmiechu - Jan Jałoszyński, Września

filmy zagraniczne:

The Door Are Open - Henrique Grise, Brazylia
Nassara - Cayeux Charlotte, Burkina Faso
K.E.R.O.S.I.I.N.I. Runija planeetalta - Jukka-Pekka Jalovaara, Finlandia
Elävältä Piirtyneet - Jukka-Pekka Jalovaara, Finlandia
Le livre des vetements - Domizia Tosatto, Francja
See the Shadows Straighten - Baptiste Martin-Bonnaire, Francja
Hurting a pigeon - Fanis Topsachalidis, Grecja
Linaje - Raul Sanchez Kingtai, Hiszpania
I've just had a dream - Javier Navarro Montero, Hiszpania
Under pressure - Diego Fandos, Hiszpania
Victoria - Javier Blanco Bermejo, Hiszpania 
Parque - Mateo Garlo, Hiszpania
El canto de la reina - Inés Espinosa López, Hiszpania
Baraka - Néstor Ruiz Medina, Hiszpania
Negra soy - Laura Bermúdez, Honduras
Seven'th sense - Mostafa Mahouri, Iran
I You We 2 - Ali Erfan Fahradi, Iran
From Hasakah with Love - Mohamad Farahani, Iran
Dolls Don’t Cry - Frédérick Tremblay, Kanada
Tolvaneras - Edwin Campano, Meksyk
The Princess strikes back - Dave Lojek, Niemcy
Hopless - Dieter Prill, Niemcy
Very long Play Vinyl - Vladimir Morozov, Rosja
Ma Terre - Rué Michaël, Szwajcaria
The Story of Buddha Catu Parisa - Phanutheb Sutthithepthamrong, Tajlandia
Dönüs - Nesli Ozalp Tuncer, Turcja
Count-down - Komalankutty Methil, Zjednoczone Emiraty Arabskie